środa, 8 września 2010

akcja stempelek

Miałam pisac, ale przypadkiem trafiłam na akcję stempelkową i MUSZĘ się z wami podzielić tym info, ponieważ to jest coś niesamowitego! Arkusze stempli silikonowych o wymiarach 15cm x20 cm za jedyne 15zł Ponad to organizatorka stemplowego pospolitego ruszenia -Carrot zorganizowała z tego tytułu małe rozdawnictwoJuż wiem, że na pewno skusze się na te dwa arkusze przepięknych stempli:
wszystkie wzory stempli (w tym np: ramki, narożniki, alfabet, dziecięce)znajdziecie pod tym linkiem

Separates for the moment from the thesis to inform the sensational price of stamps. 15cm x 20 cm sheet for only 15 PLN (about 4.23 €) +shipping . All stapms are here. I already have chosen a beautiful two sheets of stamps . Unfortunately I do not know if the stamp-action is only in Poland, or is it possible to purchase with shipping to Europe. All the information you will get from Carrot ,but I think it's for Polish customers only.

1 komentarz:

edyta350 pisze...

Witaj,
Niestety nie dam rady teraz umówić się na wymiankę bo mam obecnie zbyt dużo zobowiązań na głowie. Myślę, że w październiku będę wolniejsza. Jeśli więc odpowiadał Ci będzie taki termin to proponuję żeby każda z nas wymyśliła po 2-3 tematy. Jak będziesz miała jakiś pomysł to pisz proszę na edytaziecina@poczta.fm
Pozdrawiam serdecznie
Edyta