poniedziałek, 21 marca 2011

Przerwanie milczenia :)

No i wreszcie! Dłuuuuugo mnie nie było, nie poprawiłam się tak jak obiecywałam po świętach no ale gości na weselicho trzeba sprosić i w sumie jeszcze nie zakończyliśmy zapraszać.
Na szczęście udało mi się przed jednym z wyjazdów złapać za aparat i strzelić kilka fotek mojej księdze gości Zachowana kolorystyka wesela : fioletowo-zielona:


Ramka i ozdoby na okładce ze Scrapińca, a esy-floresy z pierwszej strony z Wycinnki. Album, który zakupiłam do oklejenia jest na śrubach, a że miał w środku kredowy papier wymieniłam w nim kartki. Teraz będzie zawierał 29dwustronnie drukowanych kart + pierwsza ozdobna.

Problemem okazało się zrobienie odpowiednich dziur w kartkach, dlatego album wciąż jeszcze nie jest skręcony i w takiej formie go prezentuję:


Przed pierwszą stroną, wrzucę pergamin z zielonymi welurowymi wzorami z ribbonsów:


Wszystkie kartki wewnątrz są dwustronnie drukowane w ramkę z naszymi imionami i datą:Na zakończenie na smaczek kawałek kolejnego projektu Tym razem klasyczne beże + odrobina złota.

3 komentarze:

Gosik pisze...

slicznie sie prezentuje :) pokazuj kolejne prace^^

Aditu pisze...

No własnie jak byłam w środę to widziałam że jakieś fajne cuś dokleiłaś na tą księgę dla Ewe;] No i faktycznie dużo lepiej prezentuje się ta wstążka pod koronką :)

Takaya pisze...

Ooo na razie przestój jeśli chodzi o wykonane prace :P I pewnie do maja ten przestój będzie trwał