piątek, 2 grudnia 2011

Wymiankowe

Dziś w sumie nic nowego, bo ATCiaczki, które powstały na drugą wymiankę w Scrapujących polkach :) Tematem była krata! Ponieważ Edyta (od której dostałam przepięknie zapakowane szkockie ATC :D) w środę otrzymała przesyłkę bez wyrzutów sumienia pokazuję co zawierała :DTaa miał być jeden wyszły dwa :P Najpierw powstało ATC z elfką, która od dawna wycięta czekała na odpowiednią chwilę. Poza wycinaniem ATCiak był bardzo prosty...

...może dlatego, a może po prostu z faktu że już dawna u mnie świąteczne klimaty i skoro grudzień to chciałam i i ATCiak ode mnie był świąteczny :)
tył też kraciasty :DPS. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy dziś mocno trzymali za mnie kciuki. Zbiorowe trzymanie zaowocowało ! Od jutra zaczynam ostre scrapowanie w panie kartki świąteczne i przepiśniki oraz niespodziankowy prezent podchoinkowy :)

5 komentarzy:

pijana_wiatrem pisze...

ATeCiaki super. Jak wycinałaś tą elfkę? jakąś maszynką? bo nie wyobrażanym sobie tego ręcznie...

Takaya pisze...

ręcznie nożyczkami takimi malutkimi :) później nakleiłam na zieloną bazę i wycinałam raz jeszcze :D

edyta.pe pisze...

Oj ATCiaki śliczne. Elfka jest magiczna. Muszę się hamować żeby nie wyciągać jej bez przerwy z mojego ATCiakowego pudełka :)

P.S. Ha ha ha mój zestaw kaletniczy jest z Lidla też

Moich Szkotów wrzucę w domu. Baaaaardzo się cieszę, że się spodobał.

Aditu pisze...

Świetnie Ci siostra ten ATCiak ze skarpetą wyszedł :) Elfką zachwycałam sie już jakiś czas temu zanim nie odnalazła swojego kraciastego miejsca ;p

Czekoczyna pisze...

Bardzo ładne, a co najważniejsze szalenie kreatywne!